COREtec®

 

COREtec® je nová generácia prémiových vinylových a minerálnych podláh! Je 100% vodeodolný s korkovou podložkou a doživotnou zárukou.   

Je ideálny pre zdravé bývanie.  Jadro  obsahuje kombináciu drveného kameňa a  panenského vinylu (tzn. prvovyrobeného, ktorý neobsahuje žiadne ftaláty, olovo a zmäkčovadlá). Vďaka tomuto zloženiu je podlaha stabilná a zaručuje Vám zdravé prostredie.  Ak si chcete dopriať bezbariérové bývanie, podlaha COREtec®je pre Vás ideálna. Dokáže si poradiť s nerovnosťou  2 – 4mm na 2bm a s plochou až 400m2 (až 20bm) bez prechodových líšt a prahov! Podlahové kúrenie a chladenie nie je prekážkou. Odolnosť voči nečistotám, oderu a protišmyk R10 umožňuje aplikovať COREtec®do celého interiéru vrátane kuchyne, WC a kúpeľne  (dokonca aj do sprchového boxu).  

 Samozrejmosťou je jednoduchá montáž pomocou klik systému. Vďaka integrovanej korkovej podložke, ktorú majú všetky podlahy COREtec® je pokládka možná priamo na vysušený, pevný a rovný povrch.

COREtec® je možné pokladať priamo na betón, anhydrid, dlažbu, starú podlahu. Musí byť však dodržaná požadovaná rovinatosť.

COREtec® ponúka širokú paletu farieb a  štruktúr dekorov dreva, kameňa, betónu a dlažby.  Vyrába sa v rôznych šírkach, dĺžkach a hrúbkach.

Kolekcie

Táto kolekcia získava status High Definition pomocou technológie Embossed In...
COREtec XL to je najväčšia LVT lamela na trhu o...
COREtec 1800+ to je najväčšia LVT lamela na trhu o...
Táto kolekcia získava status High Definition pomocou technológie Embossed In...
Produkty z kolekcie TILE sú vyrobené z pevného minerálneho jadra...
Produkty z kolekcie STILE + sú vyrobené z pevného minerálneho...

Produkty

Vyhľadávanie

Kolekcia

Hrúbka

Dostupnosť

Prémiové podlahy

Sme rodinná firma a sme na trhu už vyše 20 rokov. Naši experti na podlahy Vám pomôžu s ich výberom a tiež Vám ju správne nainštalujú. Pre nás je najdôležitejšia Vaša spokojnosť.

SHOWROOM Liptov bude
dňa 16.3 a 17.3 z technickým príčin
zatvorený