COREtec®

Coretec

COREtec® je nová generácia prémiových vinylových a minerálnych podláh! Je 100% vodeodolný s korkovou podložkou a doživotnou zárukou.   

Je ideálny pre zdravé bývanie.  Jadro  obsahuje kombináciu drveného kameňa a  panenského vinylu (tzn. prvovyrobeného, ktorý neobsahuje žiadne ftaláty, olovo a zmäkčovadlá). Vďaka tomuto zloženiu je podlaha stabilná a zaručuje Vám zdravé prostredie.  Ak si chcete dopriať bezbariérové bývanie, podlaha COREtec®je pre Vás ideálna. Dokáže si poradiť s nerovnosťou  2 – 4mm na 2bm a s plochou až 400m2 (až 20bm) bez prechodových líšt a prahov! Podlahové kúrenie a chladenie nie je prekážkou. Odolnosť voči nečistotám, oderu a protišmyk R10 umožňuje aplikovať COREtec®do celého interiéru vrátane kuchyne, WC a kúpeľne.  

 Samozrejmosťou je jednoduchá montáž pomocou klik systému. Vďaka integrovanej korkovej podložke, ktorú majú všetky podlahy COREtec® je pokládka možná priamo na vysušený, pevný a rovný povrch.

COREtec® je možné pokladať priamo na betón, anhydrid, dlažbu, starú podlahu. Musí byť však dodržaná požadovaná rovinatosť.

COREtec® ponúka širokú paletu farieb a  štruktúr dekorov dreva, kameňa, betónu a dlažby.  Vyrába sa v rôznych šírkach, dĺžkach a hrúbkach.

Toto je nadpis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

INFORMÁCIE
MONTÁŽ
POUŽITIE
POUŽITIE

Kolekcie

Táto kolekcia získava status High Definition pomocou technológie Embossed In...
COREtec XL to je najväčšia LVT lamela na trhu o...
COREtec 1800+ to je najväčšia LVT lamela na trhu o...
Táto kolekcia získava status High Definition pomocou technológie Embossed In...
Produkty z kolekcie TILE sú vyrobené z pevného minerálneho jadra...
Produkty z kolekcie STILE + sú vyrobené z pevného minerálneho...

Produkty

Vyhľadávanie

Kolekcia

Hrúbka

Dĺžka lamely

Dostupnosť

Skladom

Prémiové podlahy

Sme rodinná firma a sme na trhu už vyše 20 rokov. Naši experti na podlahy Vám pomôžu s ich výberom a tiež Vám ju správne nainštalujú. Pre nás je najdôležitejšia Vaša spokojnosť.