Drevené podlahy

Spoločnosť HARO začala vyrábať drevené výrobky prémiovej kvality v Rosenheime pred viac ako 150 rokmi. So všetkými našimi skúsenosťami a odbornosťou vyrábame každú jednu parketovú dosku v trvalo vysokej kvalite. Aby sme to zdôraznili, ponúkame záruku až 30 rokov.

Presne vieme, ako spracovať a zušľachťovať drevo spôsobom, ktorý individuálne zdôrazní a vyzdvihne jeho krásu. Okrem toho vám ako renomovaný špecialista na povrchy ponúkame obzvlášť prirodzené povrchové úpravy.

Pravé drevené parkety od HARO sú nielen mimoriadne krásne a mimoriadne vysokej kvality, ale sú tiež nekomplikované a ľahko sa čistia a udržiavajú. Všetky naše parkety tiež zaručene prispievajú k zdravému životnému prostrediu – certifikované „Modrým anjelom“, ktorý sa udeľuje výrobkom, ktoré sú úplne bez škodlivých látok.

Pre všetkých, ktorým stačí to najlepšie.

Tí, ktorí sa vždy snažia o maximum, ktorí na seba kladú najvyššie nároky a každý deň zo seba vydávajú maximum, sa chcú obklopiť tými najkvalitnejšími materiálmi. S exkluzívnou podlahou HARO prinesiete do svojho domova tú najvyššiu kvalitu. Pri nohách si užijete čistý luxus. Individuálna, prémiová podlaha zo starostlivo vybraných drevín, ktorú môžete zažiť všetkými zmyslami.