O nás

S drevom a podlahami pracujeme už niekoľko desaťročí. Začali sme ako menšia rodinná firma s drevovýrobou v Žiline. Okrem predaja a montáže podláh stále vyrábame jedinečné stoly z našich aj exotických drevín. Ďalej vyrábame rôzne drevené a machové doplnky, umývadlá, lavice, schody a aplikujeme ich v našich projektoch. Pri ich navrhovaní využívame moderné technológie ako sú 3D vizualizácie a virtuálna realita.

Dokázali sme si vybudovať samostatnú výrobu so širokým zázemím. Celý náš sortiment si viete pozrieť v našom showroome Žilina a od roku 2022 aj v novom showroome Liptovský Mikuláš.

Našou prioritou bolo vždy používať kvalitné materiály a pri výrobe využívať najmodernejšie technológie. V spojení s našim odborným prevedením môžeme povedať, že naše výrobky a produkty považujeme za prémiové. Nie kvôli ich cene, ale kvôli ich kvalite.

Stále sa učíme, zdokonaľujeme sa vo svojich vedomostiach a zručnostiach. Vďaka tomu stále napredujeme, rozširujeme naše portfólio o ďalšie oblasti služieb a výroby. Naše dlhoročné skúsenosti a znalosti nám umožňujú ponúkať to najkvalitnejšie v danej kategórii, čo trh ponúka. Veľmi dobre spolupracujeme so slovenskými výrobcami a snažíme sa ich podporovať. Na každý nami ponúkaný produkt sme odborne zaškolení a vieme Vám ho aj správne nainštalovať. Vždy sa držíme návodov na montáž a samozrejmosťou pre našich klientov je záručný a pozáručný servis.

Sme radi, že dokážeme pomôcť našim klientom s rôznymi požiadavkami a aj vďaka ich spätnej odozve dokážeme skvalitňovať naše portfólio. Teší nás, že sa k nám naši klienti po rokoch radi vracajú. Je to signál, že to asi robíme správne.

Video

Prehrať video

Naše predajne

SHOWROOM Žilina

SHOWROOM Liptov

Partneri

Prémiové podlahy

Sme rodinná firma a sme na trhu už vyše 20 rokov. Naši experti na podlahy Vám pomôžu s ich výberom a tiež Vám ju správne nainštalujú. Pre nás je najdôležitejšia Vaša spokojnosť.