Nie sme len predajcovia. Poskytujeme kompletný servis od výberu kvalitnej podlahy až po jej profesionálne položenie. Náš profesionálny tím montážnikov a profi náradie sú zárukou, že realizácie robíme tak, ako požaduje výrobca. Samotnej realizácii predchádza dôležitá príprava skladajúca sa z nasledujúcich krokov.

Výber podlahy. Všetko začína návštevou u nás, kde si naši predajcovia vypočujú Vaše predstavy o novom bývaní. Existuje mnoho druhov podláh a nie je ľahké orientovať sa v nich. Sú z rôznych materiálov, majú rozdielne vlastnosti, veľkosti, rôzne možnosti použitia a tiež rozdielne podmienky na montáž. Spolu s Vami nájdeme ideálnu podlahu pre Vás.

Zameranie. Ak ste sa rozhodli pre montáž u nás zakúpenej podlahy, nasleduje zameranie. Jedna vec je pôdorys, druhá skutočné rozmery stavby. Až reálnym zameraním získame presné údaje. Zmeriame vlhkosť poteru, rovinnosť podkladu, získame predstavu o prípadných komplikáciách a pripravíme sa na nich.

3D realizácie a virtuálna realita. Ak ešte nemáte predstavu, ako by mal vyzerať Váš nový domov, dokážeme zhmotniť vaše sny do 3D vizualizácii celého interiéru. Dokonca pracujeme aj s virtuálnou realitou. U nás máte možnosť prejsť sa po Vašej novej podlahe skôr, ako bude namontovaná, dokonca keď ešte nestojí ani samotná budova.

Nivelizácia. Veľmi podceňovaný krok, no veľmi dôležitý. Pokiaľ nie je podklad pevný a v dostatočnej rovine, ani tá najlepšia podlaha to nezachráni. Riskujete poškodenie podlahy a následné komplikácie pri jej reklamovaní. Preto štandardne ponúkame aj túto službu, aby sme následne montovali podlahu podľa návodu na inštaláciu.

Samotná realizácia. Podlahu Vám dovezieme, vyložíme a nainštalujeme presne podľa návodu. Následne po sebe poupratujeme a stavbu Vám odovzdáme čistú a pripravenú pre tých, ktorí nastupujú po nás. Vaša spokojnosť je našou najväčšou odmenou. Máme dlhoročné skúsenosti a tím profesionálnych remeselníkov s kvalitným náradím. Preto dokážeme splniť Vaše sny tak, aby ste boli vo všetkých smeroch spokojní.

Apartmán II (Terchová)

Rodinný dom (Žilina)

Rodinný dom (Závažná Poruba)

Terasa VETEDY MERBAU (Závažná Poruba)

Byt (Terchová)

Rodinný dom (Žilina)

Univerzitné mestečko (Žilina)

Showroom (Porúbka pri Žiline)

Terasa VETEDY (postup prác)

Terasa VETEDY (zmena farby)

Showroom (Liptovský Mikuláš)

Prémiové podlahy

Sme rodinná firma a sme na trhu už vyše 20 rokov. Naši experti na podlahy Vám pomôžu s ich výberom a tiež Vám ju správne nainštalujú. Pre nás je najdôležitejšia Vaša spokojnosť.