Fasádne obklady

Fasádne obklady

Techniclic® systém má všetky výhody svojho predchodcu, systém Softline®, má však dodatočnú a dômyselnú techniku pre rýchlu vertikálnu aj horizontálnu inštaláciu. Vyžaduje minimálne množstvo spojovacieho materiálu a zaručuje mimoriadnu odolnosť.

Vhodné pre všetky nové výstavby s drevenými obkladmi, tiež pre renovácie a rekonštrukcie.

Všetko použité drevo je FSC®, PEFC, OLB, VLO, certifikované (závisí od pôvodu a druhu dreva). Tieto certifikáty zaručujú, že všetky dosky a hranoly použité firmou VETEDY sú vyrobené z dreva z lesov s ťažbou šetrnou k životnému prostrediu a tieto lesy sú pravidelne obnovované.

Techniclic®, váš nový systém pre drevené obklady, steny a stropy pokrývajúci drevo s neviditeľným ukotvovacím systémom.

 

Jednoducho, moderne, neviditeľne.

Systém Techniclic® je určený na inštaláciu vonkajších fasád, stropov i vnútorných stien drevom pomocou skrytých kotviacich prvkov.

Inštaluje sa horizontálne alebo vertikálne, s rôzne širokými medzerami medzi doskami. Systém je k dispozícii v rôznych šírkach dosiek a druhov dreva.

Kombináciou unikátneho fasádneho systému Techniclic® s terasovým systémom Softline® získate dokonalý kotviaci program pre rezidentné bývanie a komečné priestory s dlhoročnou zárukou. 

Prémiové podlahy

Sme rodinná firma a sme na trhu už vyše 20 rokov. Naši experti na podlahy Vám pomôžu s ich výberom a tiež Vám ju správne nainštalujú. Pre nás je najdôležitejšia Vaša spokojnosť.