FIRMFIT

Luxusný vinylový podlahový materiál FIRMFIT bol vyvinutý na základe myšlienky, že domov je miesto, kde by ste mali spokojne žiť a tráviť svoj čas bez obmedzení. 

FIRMFIT vyniká nádhernou kresbou tlačenou unikátnym spôsobom Embossed in Register, ktorý je na nerozoznanie od skutočného dreva. Zároveň je FIRMFIT  100 % vodotesný podlahový materiál!

Na vinylovej podlahe FIRMFIT sa môžete zabávať do sýtosti. So zábavou však prichádza neporiadok a nehody, no pre túto podlahu ani to nie je problém. FIRMFIT vyniká v jednoduchosti údržby a dlhej životnosti. 

Nie všetky podlahy sú určené do priestorov s veľkými oknami a veľkým prísunom slnečného svetla, no FIRMFIT zvláda aj to. Vďaka svojej nízkej rozťažnosti je vhodný do veľkých priestorov bez nutnosti dilatácií (až 20 bežných metrov, 400m2)

Vodeodolnosť celej lamely umožňuje použiť podlahu FIRMFIT  aj do priestorov s vyššou vlhkosťou, akými sú chodby, predsiene, WC a kúpeľne.  


Kolekcie

Kolekcia FIRMFIT Herringbone sa vyznačuje novým pohodlným spôsobom inštalácie nádherných...
Kolekcia FIRMFIT Planks XL sa vyznačuje extra dlhými a širokými...
Kolekcia FirmFit Tiles sa vyznačuje dizajnom so štruktúrou kameňa. Vďaka...

Produkty

Concrete
39,90 
Toscana
39,90 
Forest Oak
36,90 
Water Oak
36,90 
Holm Oak
36,90 
Chinkapin Oak
36,90 
Mountain Oak
36,90 
Forest Oak
38,90 
Water Oak
38,90 

Prémiové podlahy

Sme rodinná firma a sme na trhu už vyše 20 rokov. Naši experti na podlahy Vám pomôžu s ich výberom a tiež Vám ju správne nainštalujú. Pre nás je najdôležitejšia Vaša spokojnosť.