Terasy

Terasy

 

Firma VETEDY GROUP je tvorcom a výrobcom terasových systémov Softline® a Technideck®. Oba tieto patentované systémy s neviditeľným upevnením preukázali svoju technickosť, odolnosť a presnosť v priebehu 20 rokov od založenia VETEDY GROUP v roku 1999. Dnes je VETEDY Group rodinnou firmou s medzinárodným pôsobením po celom svete. Hlavné sídlo je v Luxembursku a výroba je sústredená v Belgicku. Exotické dreviny sú dovážané z Kamerunu a Indonézie.

 

Cieľ spoločnosti bol dvojaký: vytvoriť záhradné parkety ( známe ako terasa) a vyrobiť produkt estetický a odolný ako interiérové parkety. Vďaka dlhoročnému výskumu sa im podarilo dokonale spojiť drevo s dvoma upevňovacími systémami  Softline® a Technideck®.  Oba sú chránené patentom. Upevňovací systém, detailné spracovanie a použitie vysokokvalitných materiálov  dodáva terasovým doskám punc výnimočnosti a exkluzivity.

Kolekcie

Produkty

Prémiové podlahy

Sme rodinná firma a sme na trhu už vyše 20 rokov. Naši experti na podlahy Vám pomôžu s ich výberom a tiež Vám ju správne nainštalujú. Pre nás je najdôležitejšia Vaša spokojnosť.