Drevený masívny nábytok a výrobky z dreva

Drevený masívny nábytok a výrobky z dreva.

Nie sme len podlahári. S drevom pracujeme už niekoľko desaťročí a naša drevovýroba B+B je od začiatku základným kameňom nášho širokého portfólia.

Vyrábame jedinečné stoly z európskych aj exotických drevín. Okrem toho vyrábame rôzne drevené a machové doplnky, umývadlá, lavice, schody a aplikujeme ich v našich projektoch. Pri navrhovaní našich drevených produktov využívame moderné technológie ako sú 3D vizualizácie a virtuálna realita.

Tie nám pomáhajú pretaviť predstavy klienta do 3D návrhu a vďaka tomu dokážeme vyrobiť výrobky ušité na mieru. V našich dielňach pracujú iba majstri s dlhoročnou praxou, ktorí svojou kreativitou a precíznym spracovaním dokážu vyrobiť neuveriteľné kúsky z dreva a kovu. Vždy nechávajú vyniknúť jedinečnú kresbu a charakter dreva a vďaka ich šikovným rukám si viete od nás odniesť k sebe domov autentický kúsok prírody.

Ak si chcete pozrieť našu prácu, navštívte naše showroomy Žilina a Liptovský Mikuláš, alebo si ju pozrite na webe našej drevovýroby B+B na odkaze umiestnenom nižšie.

Prémiové podlahy

Sme rodinná firma a sme na trhu už vyše 20 rokov. Naši experti na podlahy Vám pomôžu s ich výberom a tiež Vám ju správne nainštalujú. Pre nás je najdôležitejšia Vaša spokojnosť.