V spolupráci so slovenským výrobcom sme zaradili do ponuky interiérové 3D drevené obklady. Tieto výnimočné dizajnové kúsky sú vyrobené zo štiepaného poctivého dreva z našich drevín ako dub, smrek a podobne. Všetky obklady sú povrchovo ošetrené voskovým olejovým lakom, ktorý drevo chráni, no zároveň mu ponechá jeho kresbu a štruktúru. Na výber máte okrem transparentného vzhľadu aj odtiene Grey, Natur a tiež Mozaiku v štvorcovom formáte. Špecialitou je obklad ECOWOOD, ktorý je jedinečnou zmesou rôznych drevín a odtieňov.

Rôzna šírka lamiel od 10 do 30 mm vytvára úžasný 3D efekt. Pretože ide o štiepané drevo, na celej stene nenájdete dva rovnaké kúsky. Vďaka tomu bude Váš obklad naozaj jedinečný a originálny. Výberom tohto slovenského výrobku si skrášlite svoj domov a v neposlednom rade podporíte slovenského výrobcu. Za to Vám dopredu ďakujeme.

    Leave A Comment

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Prémiové podlahy

    Sme rodinná firma a sme na trhu už vyše 20 rokov. Naši experti na podlahy Vám pomôžu s ich výberom a tiež Vám ju správne nainštalujú. Pre nás je najdôležitejšia Vaša spokojnosť.