Vetedy informácie

Vetedy informácie

Kompletný terasový systém Softline®

Softline® je  systém drevených terás so 100% neviditeľným upevnením vynájdený, vyrábaný a patentovaný spoločnosťou Vetedy od roku 2001. Systém Softline® je overený a používaný našimi partnermi po celom svete. Kvalitný spojovací prvok v kombinácii s exotickými druhmi dreva vybranými pre ich ideálne vlastnosti a vlastný výrobný proces  dodáva systému Softline® mimoriadnu životnosť. Upevnenie dosiek k trámom, ale aj k sebe navzájom, hladký povrch bez triesok zaisťujú dokonalý pôžitok z chôdze po dreve bosými nohami.

Ponúkame exotické dreviny: Padouk, MerbauIpeCumaru a Teak, ktoré boli vybrané pre ich vlastnosti dokonale prispôsobené rôznym klimatickým podmienkam.

Kompletný terasový systém
Technideck® na hliníkovej konštrukcii.

Je výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja, ktorý spája skúsenosti Softline® terasových systémov a obkladových systémov Techniclic®. Tento nový proces zložený z vopred namontovaných svoriek na hliníkových nosníkoch Vám umožní nainštalovať Vašu terasu v rekordnom čase. Hliníková konštrukcia je navrhnutá tak, aby odolala všetkým klimatickým a mechanickým zaťaženiam.

Systémy navrhnuté spoločnosťou Vetedy vždy dávajú dôraz na 100% neviditeľné upevnenie, tzn. žiadne viditeľné spájacie vruty na celodrevenej terase.

Montáž

Katalógy

Katalóg

Návod na inštaláciu

Starostlivosť

  1. Ako každé drevo v exteriéri aj vaše drevené terasové dosky potrebujú aspoň 1x ročne prečistenie, aby vyzerali ako nové. Údržbu urobíme v niekoľkých krokoch:
  2. Najprv zvlčite terasu vodou
  3. Potom odstráňte prebytočnú vodu
  4. Nantrite terasové dosky čističom VETEDY
  5. Prepadujte terasové dosky
  6. Nakoniec vystriekajte nečistoty z terasových dosiek
  7. Po vyschnutí vaša terasa vyzerá opäť ako nová

Prémiové podlahy

Sme rodinná firma a sme na trhu už vyše 20 rokov. Naši experti na podlahy Vám pomôžu s ich výberom a tiež Vám ju správne nainštalujú. Pre nás je najdôležitejšia Vaša spokojnosť.