AFIRMAX

Pod značkou AFIRMAX Vám ponúkame podlahy s dlhodobou trvácnosťou a vysokou odolnosťou voči pôsobeniu vody a oderu.

Podlahy sú svojou tvarovou stabilitou výbornou voľbou do väčších a náročných priestorov a presvetlených miestností. Podlahy obsahujú minerálne zložky, ktoré zaručujú tvarovú stabilitu, odolnosť a trvácnosť. Použité materiály sú tiež 100% recyklovateľné. Neobsahujú zmäkčovadlá ani ftaláty a preto sú podlahy AFIRMAX  ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú zdravé bývanie. 

Vinylové panely s minerálnym jadrom sú jednou z najmodernejších podlahových technológií dostupných na našom trhu. Podlaha AFIRMAX je inovatívnou zmesou minerálov a moderných polymérov na báze uhlíka. Starostlivo zvolené pomery zaisťujú optimálny výkon našich vinylových panelov. Jadro podlahy vyrobené technológiou HD MINERAL CORE zaisťuje mimoriadnu odolnosť, na ktorú výrobca poskytuje 12-ročnú záruku.

Napriek zmenšenej hrúbke majú dosky AFIRMAX veľmi vysoké triedy záťaže 23 (intenzívne domáce použitie, napr. chodby, schodiská, kuchyne) a 32 (komerčné využitie napr. škôlky, kancelárie, čakárne, hotelové vestibule). Výrobca garantuje vysokú kvalitu svojich produktov a zdôrazňuje, že neobsahujú škodlivé ftaláty ani zmäkčovadlá.

Kolekcie

Produkty

Prémiové podlahy

Sme rodinná firma a sme na trhu už vyše 20 rokov. Naši experti na podlahy Vám pomôžu s ich výberom a tiež Vám ju správne nainštalujú. Pre nás je najdôležitejšia Vaša spokojnosť.